piątek, 3 stycznia 2014

Witajcie w 2014 roku, czyli mały mobile mix


Cześć Dziewczyny!

Dziś mały post z serii gdzie byłam, jak mnie nie było :) Otóż Święta minęły mi nader szybko, co trochę mnie smuci, bo czas wracać do szarej rzeczywistości. Było miło i rodzinnie. Mam nadzieję, że Wam również te szczególne dni przysporzyły dobrych wspomnień.
Jako, że nigdy nie byłam fanką wszelkich mobile, foto mixów, nie spodziewałam się, że u mnie taki post zagości. A jednak. Od połowy grudnia nie mam dostępu do aparatu (został w Krakowie), byłam zmuszona utrwalać wydarzenia komórką. Super sprzęt to nie jest, więc i jakość jaka jest, każdy widzi. No trudno, liczą się chęci, prawda? :)Wspólne wypieki. Właściwie to byłam jedynie pomocą, bo piec nie umiem i nie lubię.Choinka w moim rodzinnym domu. Jest ogromna! Ma ponad 2 m i ledwo mieści się w pokoju. W mieszkaniu studenckim posiadam jedynie lampki :)Własnoręcznie wykonane ozdoby i dekoracja lustra. A co! Święta to Święta!


A u Was co słychać?

Pozdrawiam
Marta :-*4 komentarze:

  1. Cudowna biała choineczka. A na rurki mi robisz ochotę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne takie zdjęcia z Twoich Świąt:) u mnie dobrze i nawet humor dopisuje:) obserwuję:) może Ty będziesz miała ochotę odwiedzić mój blog i zostać na dłużej:) www.femmfashion.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń